• POWER

Aplikowaliśmy o dofinansowanie projektu unijnego: Wniosek numer: 2014-1-PL01-KA101-000908

Tytuł: Bądźmy ''szkołą w chmurze'', nie zostawajmy w tyle - szybujmy w świecie nauki, uczmy się i nauczajmy nowocześnie- obszar matematyczno-przyrodniczy.

Wniosek uzyskał akceptację i otrzymaliśmy dofinansowanie 31 859,14 PLN na realizację działań, szkoleń, mobilności i upowszechniania projektu.

Realizacja projektu "Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej" ze środków PO WER odbywa się na zasadach programu Erasmus+ sektora Edukacja Szkolna, Akcja 1 „Mobilność edukacyjna”.Jest to projekt  '' Zagraniczna mobilność kadry edukacji szkolnej''

Nasza placówka jako beneficjent planuje rekrutację uczestników do tego projektu. O dalszych działaniach dotyczących rekrutacji i przebiegu prac projektowych będziemy informować na bieżąco.