•

Lepsza Szkola - program realizowany od 2010r w naszej szkole.Zadania i działania w projekcie sprawdzają wiedzę uczniów za pomocą specjalistycznych testów i porównują ich osiągnięcia z wynikami innych klas z całej Polski. Uczniowie piszą tzw. Sesje z plusem- testy z matematyki. Odbywa się to 3 razy w roku szkolnym w kalsach 4-6:we wrześniu, styczniu i czerwcu. Jest to bardzo dobry sposób na sprawdzenie i zbadanie stanu wiedzy uczniów. Uczniowie piszą testy w dowolnym dniu, na dowolnej lekcji w podanych wyżej miesiącach. Nie ma powtórzeń i podawanego terminu pisania testu. Działa to na podobnej zasadzie jak sprawdziany próbne po klasie 6. Nauczyciel generuje test w e wskazanym przez wydwnictwo terminie, uczniowie piszą , następnie wyniki są wprowadzane na stronę GWO gdzie po pewnym czasie otrzymujemy raport o stanie wiedzy uczniów, o miejscu na jakim się uplasowali w województwie i Polsce.

Programy LEPSZEJ SZKOŁY pomagają w weryfikacji wiedzy uczniów, badaniu efektywności nauczania oraz w przygotowaniach do egzaminów zewnętrznych. Dotychczasowe edycje LEPSZEJ SZKOŁY zgromadziły prawie 80 tysięcy nauczycieli i 6 milionów uczniów. Link do strony programu poniżej:

Link do strony programu poniżej:

• koordynator
            • Sylwia Kaniewksa