• Comenius

• Projekt Comenius 2011-2013

koordynator: Sylwia Kaniewska

W lutym 2011 roku napisaliśmy wniosek na realizację międzynarodowego projektu matematycznego Comenius, następnie  złożyliśmy dokumentację do Narodowej Agencji w Warszawie. Nasz wniosek został zaakceptowany i otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację zaplanowanych zadań.Współpracujemy z krajami: Hiszpania, Turcja, Słowacja i Bułgaria. Projekt Comenius jest szansą dla naszych uczniów na rozwijanie zainteresowań, poznanie kultury innych krajów,  zawarcie kontaktów z rówieśnikami z innych państw. Działamy w obszarze matematyki. Językiem komunikacji jest język angielski.
          Tytuł projektu: Matematyka nie zna granic- podobieństwa i różnice w uczeniu się i nauczaniu matematyki.
          Tytuł projektu w języku angielskim:  Mathematics does not know the borders-similarities and differences in teaching and learning of mathematics.

W projekcie brali udział wszyscy nauczyciele oraz uczniowie. Wszystkie działania są zamieszczone tutaj oraz na Facebooku:

Nasz projekt na Facebooku