• GRATULACJE

• W dniu 6 lipca 2023r. udostępnione zostały wyniki z egzaminu ósmoklasisty. Miło nam jest poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli wysokie wyniki z egzaminu ósmoklasisty:

Wyniki szkoły klasyfikują się powyżej średnich w kraju, województwie i powiecie.                                                    Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, życzymy dalszych sukcesów i realizacji swoich marzeń na kolejnym etapie edukacyjnym. Jednocześnie dziękujemy wszystkim nauczycielom za przekazanie wiedzy i przygotowanie uczniów do egzaminu. Natomiast rodzicom za wszechstronną współpracę ze szkołą.

Dyrektor ZSP w Słowiku                                                                                                                                            Iwona Skęda