• Bal karnawałowy

•   W piątek 26 stycznia odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy. Sala gimnastyczna została udekorowana serpentynami, balonami i czekała na uczestników zabawy. Uczestnicy balu przybyli w różnorodnych kostiumach, było kolorowo i wesoło. Muzykę na balu zapewniła DJ-Monika – opiekunka SU, która zadbała o różnorodność gatunków muzycznych, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oprócz tańca, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych grach i zabawach, takich jak konkursy taneczne i zabawy integracyjne.  Pod koniec balu klasa III i IV otrzymała koronę za najlepiej bawiącą się klasę podczas balu karnawałowego.

Uczniowie oraz nauczyciele bawili się wspaniale, tworząc atmosferę pełną radości i pozytywnej energii. Bal zakończył się zostawiając uczestnikom wiele wspaniałych wspomnień i uśmiechów na twarzach. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz personelu szkoły, bal był wyjątkową okazją do integracji społecznej i wspólnej zabawy.

Monika Orlikowska, Agnieszka Miksza

• Informacja dla rodziców i uczniów klas 8

• Na stronie internetowej CKE oraz stronach okręgowych komisji egzaminacyjnych
            zamieszczono materiały dla uczniów 8. klasy szkoły podstawowej. Materiały są dostępne na